top of page

TV Reklamları

Televizyona reklam verirken ilk olarak televizyon kanalıyla bağlantınızı kuracak ajansı doğru seçmelisiniz. Alınacak olumlu geri dönüşler için ürününüz ve markanız için en uygun olan reklamı yapmak oldukça önem taşımaktadır. Seçtiğiniz ajans sizin için uygun olan televizyon kanallarını belirlerken aynı zamanda hangi saatlerde, hangi programda reklam vermeniz gerektiği konusunda da danışmanınız olacaktır. Ajansınızla paralel olarak ilerleyeceğiniz medya planlamasında reklamın bütçesi de belirlenir. Sonrasında nerede, ne zaman, hangi ücretle reklam yapacağınıza karar vererek reklam yayınlatma safhasına geçebilirsiniz.

 

Erişim bakımından, televizyon reklamları yüksek erişimleri ile dikkat çeker. Milyonlarca insana aynı anda ulaşan, markanızın prestijinin en hızlı yükseleceği mecralardan biri televizyondur. Göze ve kulağa aynı anda hitap eden televizyon, müşterilerinizi ikna etme sürecinizi oldukça kısaltır. Prestij açısından markanızı birçok mecraya göre çok daha kısa sürede yukarı taşıyan televizyonlar, reklamlar aracılığıyla markaya olan güveni arttırır. Televizyona reklam vermenin ayrıca yüksek erişim sağlamak, hızlı frekans edinmek, dönüşleri ölçmek, duygulara hitap etmek gibi artıları vardır.

Flat-Screen-Smart-TV-Remote-Controller-PSD-Mockup.png
opt.webp
Hedef Kitle
analiz2-1.webp
Bütçe
call-center.webp
Reklam Filmi
raporlama.webp
Raporlama

>

>

Hedef kitle, reklamı kimler için yaptığınız ve reklam vermekteki amacınız hakkındaki detayları içerir. Size en uygun medya planının temeli bu sorulara vereceğiniz cevaplardır.

Yaptığınız planlamanın etkili ve doğru olması için reklam ajansınızla konuya dair ayırdığınız bütçeyi şeffaf olarak paylaşmalısınız. Bütçeniz ve hedef kitlenize uygun bir medya planlaması hazırlayabilmeniz için bu nokta önemlidir.

Reklamınız yayına hazırsa medya planı çerçevesinde yayın sürecine geçilebilir. Yayınlanacak bir reklam belirlemediyseniz reklam çekimlerinde de yanınızdayız. Reklam çekimlerinde birlikte çalışabilir, size özel hazırlanacak olan senaryoları ve çekim sürecini birlikte değerlendirebilir, markanıza en uygun reklam filmi prodüksiyonunu oluşturabiliriz.

Fiyat Teklifi Alın

Teşekkürler! Size hemen bir fiyat teklifi göndereceğiz.

bottom of page